| IulianaMG a întrebat:

Mi-am luat o camasa cu maneca lunga dar care are un nasture cu ajutorul caruia pot ridica maneca camesii sa o fac 3/4, dar nu stiu cum ..va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

Ridici mâneca treptat de 2 sau 3 ori până ajungi la nasture şi în interiorul mânecii ar trebui să fie un fel de cordon cu o gaură în capăt unde intră nasturele.

| Loadteg a răspuns:

Intorci maneca pe dos, si tot asa pana se strange sus la nasturele ala.

| Daron a răspuns:

Bună, pei caută că trebuie să fie o gaură. Eşti sigură ca nu este un nasture de rezervă?