| andru52 a întrebat:

Hiii TPU as vrea sa-mi ridic manecile la camasa cu maneca lunga asa cum le ridica justin bieber in videoclipul baby imi puteti spune cum face?

Răspuns Câştigător
| Miriammmmm a răspuns:

Ridica manecile obisnuit si apoi trage putin in sus. apoi daca vrei sa pari mai "de strada" trage din colturi la dimensiunile doritewinking

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Se poate ridica si maneca la camasa cu maneca scurta? Dumnezeule Mare - simplu ca la jaluzele tragi de sfoara si se ridica maneca