| EvaTramell a întrebat:

Mi-am luat o fustita cu flori albe si coral si are elastic negru. daca stiti cum zic. Eu o iau pe tenisi doar ca sus nu stiu ce sa mai combin..Azi mi-am luat-o pe o pereche de papucii crem si tricou alb cu negru..doar ca nu prea merge si mna..de aceea vroiam sa va intreb. Ce as putea asorta? sau cum
?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

Eu zic sa lasi tenisi si in partea de sus si un tricou sau maieu\maiou alb sau negru sau coral

| Foxglove13 a răspuns:

Ai incercat tot asa, cu model floral?
Sau daca nu.un tricou simplu coral.Eu mi-am luat din LC Waikiki big grin. Dar gasesti tricouri de astea cam peste tot.
Incearca si cu alb. Ziceai ca florile de pe ea sunt albe.
Si..incearca si culorile pastelate happy.Roz mai ales.
Bafta :*

| AngelWhatt a răspuns:

Si eu amlaughing
Eu am un maieu roz sau alb cu un fluture din paiete si unul cu inimioare si vine superwinking