| εʟεпα a întrebat:

Cu ce culoare de bluza ar putea asorta o pereche de blugi mai largi si o pereche de tenesi rosii victory fara siret, cu elastic?

Ce model de bluza, ce culoare

Poze.

Sau sfaturii.

Funda! :X

PS: Ar merge o camasa in carouri? Camasa este in carouri si culorile sunt: albastru inchis, alb, crem[maro], portocaliu.Culorile astea...Carourile nu sunt mari.

Funda!

Răspuns Câştigător
| Micuţa a răspuns:

Eu cred ca ar merge cu o camasa colorata.Albastru inchis, alb, crem si portocaliu...sunt culori perfectehappy.Tenisii de obicei merg cu camasile colorate putin mai elegante. Sper ca te-am ajutat.kiss. Funda?happy