| εʟεпα a întrebat:

Cu ce culoare de bluza ar putea asorta o pereche de blugi mai largi si o pereche de tenesi rosii victory fara siret, cu elastic?

Ce model de bluza, ce culoare

Poze.

Sau sfaturii.

Funda! :X

PS: Ar merge o camasa in carouri? Camasa este in carouri si culorile sunt: albastru inchis, alb, crem[maro], portocaliu.Culorile astea...Carourile nu sunt mari.

Funda!

Răspuns Câştigător
| Adda_2453 a răspuns:

Sincer părerea mea, cămașa merge perfect cu jeanși și converșii. și ia-ți bluze roșii și albastre merg cel mai bine, care le ai tu nu trebuie să îți cumperi altele. poți să le personalizezi!

1 răspuns: