| Brehuescu_Delia_1997 a întrebat:

mi am pus si eu pierce in buric acum o luna si ceva ..si acum dintr o data imi curge un lichid rosu, de durut nu ma doare decat asa cand sunt in picioare un pic dar cand stau intinsa sau ma aplec nu ma doare si nici cand il misc nu ma doare.

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Lichidul acela se mai numeste si sange!
A avut dreptate mama cand mi-a zis acum ceva timp sa nu fac chestia asta. Am avut in cap, sa imi pun pierce in buric, si uite ca a avut dreptate.
Eu zic sa ti-l scoti de tot, e mai bine pentru tine. O sa imi multumesti mai tarziu!

| Infraverde a răspuns:

Scoate-ti cercelul si curata bine gaura, cu alcool eventual. Inainte sa iti pui pierce-ul la loc, fierbe-l pentru cateva minute.