| pisicuta94 a întrebat:

Hello, mi-am pus de curans un pierce in buric si tot ii curge un lichid albicios, ce sa ii fac sa treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

E normal sa curga un lichid lipicos pirsul e un corp strain si organismul se chinuie sa il inglobeze.Pt a nu avea probleme e recomandat ca dupa o saptamna sa scoti pirsul in dezinfectezi in apa oxigenata si gaura cu apa oxigenata.Si se va cicatriza.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai postat asta la Afaceri & Financiar daca este o problema de sanatate?

| Kei a răspuns:

Poate e puroi. Te doare?
Am patit si eu, la ureche, tot cu pierce.
Ai grija. MARE.

| CrIsTaX88 a răspuns:

Cu siguranţă e punoi. Adreseazăte la un doctor imediat, ca să nu fie mai rău. Kă dacă coace îţi va face operaţie. Cred

| Szanto10 a răspuns:

Pai este puroi cu siguranta.trebe sa mergi la doctor.ai grija sa nu te infenctezi, probabil este de la acul cu care ti-ai facut gaura.