| Xtina_2432 a întrebat:

Momentan am parul lung, dar m-ar bate un gand sa ma tund bob. Problema e ca am fata ovala si nu stiu daca imi va sta bine. Pareri? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| IoanaBogdana a răspuns:

La fata ovala se potriveste orice fel de coafura. Tunsoarea bob nu este indicata la fata rotunda. Funda?

| Elvina a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine. Depinde insa de tine ce vrei sa faci. Oricum, dupa ce iti va creste parul va arata ciudat. Intreab-o pe frizerita daca iti va sta bine. Bafta!

| tp a răspuns:

Fata ovala este singura la care merge orice tunsoare.

| LorrexD a răspuns:

Iti va sta super! Persoanelor cu fata ovala le sta bine aproape cu orice friza.

| ღlexxyღ a răspuns:

Parerea mea este sa nu il tunzi. si eu am fata ovala happy nu il tunde daca nu il ai ars sau vopsit happy eu am regretat...l-am avut pana la mijloc. si acum pana putin mai jos de umeri.

| Xtina_2432 explică (pentru ღlexxyღ):

Nu e nici ars si nici vopsit, tot pana la mijloc il am dar e extrem de des si nu mai rezist cu el -_- Anyway, mersi de sfat happy

| ღlexxyღ a răspuns (pentru Xtina_2432):

Si al meu este fff des si are mult volum si cret sad oricum ar fi sa nu il tunzi..adica parerea mea tongue mai ales daca e drept. o sa.ti para rau sad