| cmmx03 a întrebat:

Multe fete vreau sa se bronzeze, ei bine eu vreau sa nu ma mai bronzez, ca deje intrec orice masura [parerea mea].
Eu ma bronzez si mergand... ma prinde soarele foarte tare.
Stie cineva ce as putea face ca sa nu ma mai bronzez? big grin

Va rog! Accord Funda!:*

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Foloseşte o cremă de protecţie solară cu SPF de 30-60!
Succes!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Știam că există cremă 50+ nu că a apărut și cea de 60!
Poartă îmbrăcăminte din in/bumbac subțire, culori deschise și cât mai acoperit brațele și picioarele.
Crema 50+ este pentru copii.
Pa, pa.

| ikram a răspuns:

Foloseste o crema pentru protectie solara cu factor mare de protectie, uite http://atshopping.ro/category.php?id_category=13

| MihaelaDart a răspuns:

Cumparati crema de protectie solara cu factor mare si astfel eviti sa te bronzezi!

| Laura a răspuns:

"Multe fete vreau" laughing)

| andrutza1323 a răspuns:

Pai poarta foarte mult culori deschise. CA sa nu atraga razele solare. CUm ar fi : alb roz ff deschis. etc.Pt ca cele inchise atrage razele solare