| Aasdfghj a întrebat:

Nike air force 1 mid este la fel si pentru fete si pentru baieti? Daca nu, care este diferenta? Stiti vreun site ok de unde pot comanda si sa nu fie fake?

3 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Ala e model doar de barbati, ce gasesti de fete, inseamna ca este fake.

http://www.adidasitai.ro/....../index.php

Asa nu iti plac? Si de pe site-ul asta sunt originali 100%

| Aasdfghj explică (pentru Robert2526):

Pe site-ul oficial exista acelasi model si la fete si la baieti, doar culoarea difera si iti poti comanda tu culoarea aleasa la fete parca.
Nu imi place niciun model. Nu sunt pentru mine genul asta. Mersi oricumhappy