| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Nu ma pot hotara... vreau sa imi achizitionez o pereche de cizme
Ce sa aleg?
o pereche de cimultite negre scurte cu blanita alba deasupra
sau o pereche de cizme ip ugg (nu sunt originale, sunt alta firma)
multumesc

Răspuns Câştigător
| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Eu as alege cizme negre, scurte cu blanita alba pentru ca sunt mai sofisticate si mi-ar placea mai mult. funda?

6 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Cizmele ip ugg, mi se par mai de toate zilele si sunt foarte comode.

| FuckSchool a răspuns:

Eu as alege cizmele ugg, dar sa fie originale. Mai bine cizmele negre scurte cu blana alba.

| Kyou a răspuns:

Cizmultele negre. Mi se par mult mai dragute plus ca ugg-uri are aproape totata lumea.

| dadionetwothree a răspuns:

Sincer ti-as recomanda cele de tip ugg, sunt simple si calduroase.
Ceilalti iti spun ca primele sunt mai sofisticate, dar nu uita ca simplitatea este cel mai sofisticat lucru.

| xXveronikXx a răspuns:

Cizmulitee negre cu blana alba

| alle29sweet a răspuns:

Cele negre cu blanita!