| denisa_3178 a întrebat:

nu prea stiu cu ce sa ma mai imbrac cand ies seara in club, tinand cont de faptul ca am fundul si picioarele mari, nu prea port fuste. voi ce imi recomandati?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| passarisMB a răspuns:

Sa faci cat mai mult sport(in special aerobic)tongue

| AnonimusGate a răspuns:

Eu cred car merege o fusta esti frumoasa sau o pereche de blugi ai arata super in blugi plus o bluzita care sa se asorteze

| rOXY12394785 a răspuns:

Niste pantaloni scurti, preferat din blugi, cu un tricou cu buricul gol, niste cizme de vara, si un machiaj cat mai colorat am incercat si eu si a mers am vost apreciata, funda?

| Andreytta981317 a răspuns:

Deci,ai putea sa imbraci o pereche de blugi stramti, niste tocuri poate nu chiar inalte, si un maiou largut, se poate si pe corp, niste accesorii......si atit

| deny011 a răspuns:

Niste blugi sexy o bluzita mai decoltata ceva happy funda? :d

| MychaMch a răspuns:

Ai putea sa iti iei o rochie potrivita [nu lunga] care sa-ti placa, cu niste pantofi inalti de aceeasi culoare. Picioarele tale vor parea mai lungi si subtiri.:*
Sper ca te-am ajutat.happy

| Lovesme a răspuns:

Tumblr_m83jnzszAJ1rqd1qho1_250