| anonim_4396 a întrebat:

Am fundul si picioarele mari. Vreau sa slabesc.Ce exercitii imi recomandati?

3 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Exercitii multe, fitness. Un regim sanatos de viata, adica fara prajeli, grasimi, carbohidrati. Si iti mai recomanda ceva, in fiecare zi bea doua cani de ceai antioxidant, gen anghinare, ceai verde.

funda!

| Loora a răspuns:

O mancare sanatoasa, fara grasimi si exercitii speciale pentru fund si picioare. Cauta pe youtube exercitii si in fiecare zi, cate o ora iti face bine.Eu asa am facut si intr-o luna, daca te ti de exercitii si mananci sanatos, da rezultatehappy

| InvasionQuestion a răspuns:

1 lasa prajiturile si cipsurile.
2. Jogging.
3. MULTE genoflexiuni (cu sau fara sarituri)
4. Scari: http://www.youtube.com/watch?v=sy9q5gOgRyA
E buna fata! Funda?