| Roooxaneeelllll a întrebat:

Nu stiti cam cat ma ajunge sa imi fac parul permanent ondulat?( mentionez ca parul este lung)

2 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Nu este bine sa il faci permanent, deoarece solutia folosita il cam arde, totusi il poti ondula acasa pentru un moment, iar daca totusi nu renunti la idee, te costa in jur de 100 ron

| eleroxx a răspuns:

Sfatul meu este sa nu iti faci permanent.Am avut 2 prietene care aveau parul lung si si-au facut permanent.Intr-adevar,la inceput arata foarte bine, dar apoi groaznic.Iti arzi parul foarte tare.Mai bine iti faci bucle cu ondulatorul sau placa, decat sa il aci permanent.