| Denisa a întrebat:

V-ati facut careva permanent cret lejer? Adica nu foarte cret? Eu am parul ondulat cat de cat si de la placa mi se arde plus ca imi i-a si foarte mult timp. Am parul lung, o palma mai sus de fund. M-am gandit sa imi fac un permanent cret dar nu stiu daca imi va sta bine pentru ca am parul cam des. Voi ce ziceti? V-ati facut permanent?

1 răspuns:
| anonymousxD a răspuns:

Sa stii ca si permanentul arde parul poate chiar mai rau decat placa! sfatul meu: stai cu podoaba capilara data de D-zeu, si fa-ti parul cu placa din cand in cand. eu asa fac. am aceeasi problema ca a ta!