| anonim_4396 a întrebat:

nu stiti cum as putea scapa de cosuri si cearcane? Mss mult:*

6 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Cosuri:un tratament eu iti recomand akneil
http://www.naturaplant.ro/produse/867/Akneil_capsule
http://www.naturaplant.ro/produse/554/Akneil_crema
sau un corector special creat pentru cosuri le trateaza si le si mascheaza
cearcane:incearca sa dormi in intervalul 22:00-00:00atunci e somnul cel mai profund sau poti incerca un corector de la garnier
http://www.wwww.dd.ee.nn.iii.tpu.ro/......-cearcane/

| AnonimA a răspuns:

Pai de cosuri ai putea scapa dandute cu baton de cosuri de la avon deci pe bune ca este bun eu il folosesc sh cu cearcani dormi sh uh noaptea:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sa scapi de cosuri sunt destul de multe metode.eu insa iti recomant una care la mine a functionat...argila pudra se gaseste in farmacii la un pret rezonabil 1. 5 lei plicul si in functie de suprafata iti ajune ~3 sau 4 ori. Oricum depinde de fiecare insa daca ai o problema mai serioasa cu cosurile nu ezita sa consulti un dermatolog. El va fi in stare sa-ti ofere niste sfaturi mai detaliate.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am ceea mai buna solutie pentru tine, si eu am fost in aceeasi situati ca si tine, si am reusit, Jeni.contacteaza-ma la >dobrovatjenica! Si te voi ajuta sa scapi de cosuri si cearcane, pup si o zi buna.

| ILied a răspuns:

De cosuri le spargi. De cearcane trebuie sa e odihnesti noaptea.

| Miryam a răspuns:

Sunt foarte multe metode de a scapa de cosuri unele mai costisitoare altele mai ieftine insa eu iti recomand ceva care la mine a dat rezultate si anume argila pudra care se gaseste in farmacii la un pret destul de rezonabil ~1. 5 lei plicul pe care il poti folosi pentru 3 sau 4 aplicari.Depinde oricum si de suprafata.Insa daca problema ta cu cosurile e mai serioasa nu ezita sa mergi la un control dermatologic...Doctorul va fi singurul in masura sa-si de-a cel mai bine seama ce e bun sau nu pentru tine.:*