| anonim_4396 a întrebat:

nu stiti cumva ceva care-mi poate face genele sa creasca mai mari?happyAm gene potrivite, nici mici, dar nici foarte mari si le-as vrea un pic mai mari... daca stiti ceva va rog sa-mi spunetiwinkingmultumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vor creste mai mari si mai dese daca le ungi cu ulei de ricin in fiecare seara.

12 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Curati o periuta veche de la un rimel folosit si o bagi in sticluta cu ULEI DE RICIN( 3 lei, la plafar) si in fiecare seara sau la 2 zile te dai pe gene inainte de culcare. face minuni

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Incearca sa folosesti mai rar rimelul;)
Uite aici inca cateva sfaturi;)
http://www.acasatv.ro/......eland.html

| fevrier a răspuns:

Ăăă, rimel?

| BiiBiis a răspuns:

Ulei de ricin.

| notperfect a răspuns:

Uleiul de ricin si eu l-am folosit... Il poti lua de la farmacie cu 3 lei big grin

| loraine81 a răspuns:

Poti sa cumperi gene false.sunt de fiecare marime.cum vrei tu. si mari si mici.si sunt numai la 50 bani o pereche

| gianinutza a răspuns:

Uleiul de ricin.

| Magic a răspuns:

Sunt de parere ca uleiul de ricin este nemaipomenit. uite http://sanatate.ele.ro/Uleiul-de-ricin-intrebuintari_--a5899.html

| Karinna_5223 a răspuns:

Eu folosesc ulei de ricin in fiacare seara si sunt multumita de rezultat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atata bai sa fie Sigur esti foarte placuta

| Lavinia_8386 a răspuns:

Uleiul de ricin.

| angel2000 a răspuns:

Stiu ca uleiul de ricin ajuta la regenerare, nu stiu daca iti vor creste mai lungi dar cred ca totusi ajuta. Ai grija sa NU patrunda in ochi. Il poti aplica cu o periuta mai veche de rimel spalata in prealabil.