| yourkittycat a întrebat:

Am extensii de gene fir cu fir. Se poate folosi bonilash pentru gene acum? Sau doar dupa ce o sa imi cada extensiile?
Mi- a cazut mult din genele mele si as vrea sa imi creasca cat de cat, sa nu se vada urat cand imi cad exensiile

2 răspunsuri:
| Anonima6789777 a răspuns:

Când îți vor cădea extensiile nu vei avea genele mai mici sau nu se va vedea urat. Asta e doar o iluzie. Când trecu de la gene mari la genele tare naturale normal ca ți se pare ca sunt mici dar de fapt nu e așa. Așteaptă sa cada toate sau du-te la cine ți le-a pus sa te dea cu o soluție specială să cada toate extensiile, deoarece risti ca genele tale naturale sa cada cu tot cu extensii. Nu vei avea niște gene mai scurte, doar ca mai rare. Alegerea este a ta

| yourkittycat explică (pentru Anonima6789777):

Problema este ca mi-a pus o tipa genele si nu le-a pus bine, apai am fost la salon mi le-a dat jos si multe au venit cu tot cu genele mele, apai mi-a pus extensii altele
si problema mea este sa nu am goluri intre gene dupa ce o sa imi cada extensile. as folosi de acum serul bonilash sa imi mai creasca cat de cat