| Firdinica a întrebat:

Cum pot face sa-mi creasca mai mari genele? ( acelea de la ochi pentru ca le am foarte mici si nu am voie sa le dau cu rimel )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| xSexyLoca a răspuns:

Cumpara "ulei de ricin" este foarte bun si daca te dai cu el mereu iti cresc...si iti spun sincer, pentru ca si o prietena a mea si-a dat si i-au crescut

| Firdinica explică (pentru xSexyLoca):

Mda... ceva ce pot face si eu la 11 ani fara sa ies din casa?

| xSexyLoca a răspuns (pentru Firdinica):

Tu la 11 ani te dai cu rimel? straight face asteapta sa mai cresti (in ani) si apoi o sa vezi ca o sa-ti creasca si genele...nu e bine sa te dai cu rimel de la varsta asta (parerea mea) ca iti strici genele...mai ai timp. happy

| Firdinica explică (pentru xSexyLoca):

Am zis : NU am voie sa ma dau cu rimel, adica Nu ma dau. Am incercat o data la o ocazie mai speciala happy oricum la scoala nu ne lasa.