| Valeria0 a întrebat:

Bună! Nu știu câte persoane de aici au văzut sau au folosit aparatele de tuns puful pe de față, există anumite aparate micuțe care au o lamă rotativă, ele te scapă rapid de părul nedorit. Problema este că uneori îmi lasă mici urme care arată ca niște tăieturi scurte pe față. Mi-am cumpărat unul de la firma Braun care pare să aibă o lamă bună dar cu toate astea după câteva utilizări apăr semne.Imi puteți spune vă rog dacă problema ar fi din cauza lamei? Vă mulțumesc! ^⁠_⁠^

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Foloseste ceara calda pentru epilarea fetei, a mustatilor, perciunilor, pufului...