| Alexandraaa_8011 a întrebat:

nu stiu cum sa explic happydar as vrea sa stiu cum sa imi intorc bretonul [am bretonul pe o parte]nu am gasit poza...cum pot sa il intorc fara placa sau undulator? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Mitss a răspuns:

Il poti ondula cu feonul si cu o perie rotunda dupa ce uzi putin bretonul, sau poti sa rulezi bretonul pe o bucata de carpa subtire ( ca si cand ti-ai pune parul pe bigudiuri) iar apoi legi carpa si o prinzi cu o clama, cand se va usca bretonul va fi ondulathappy!
Pupici:*!
fundita puppy dog eyes?

4 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Aaa.Pai cu o perie rotunda nu poti? Si cu foehnul?

| Tabii. a răspuns:

Iti uzi partea de par care vrei sa o intorci, dupa o rulezi pe un creion si prinzi cu o clema si tii asa pana se usuca parul.

Cheers!

| teodoram a răspuns:

Poti cu mana si cu apa, dupa cu fixativ pe par ud ca sa stea misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu feonul si o perie rotunda! pui parul pe perie si usuci cu feonul!