| Alexandraaa_8011 a întrebat:

BunahappyNu pot arata o poza, dar as vrea sa imi intorc si eu bretonul [am breton pe o parte] adica nu stiu cum sa explic...sa fie intors...cum as putea fara placa sau undulator? Multumesc, dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| BubbleA a răspuns:

Pai incearca sa il uzi putin iar apoi cu peria onulatoare si feonul il faci in forma dorita.Am incercat si eu o data si mi-a iesit.

4 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Cumpara o perie rotunda mare cum e aceea la 17 lei din catalogul avon si cu feonu iese pefect eu cu peria aceea imi atind si parul:X

| HappyUserUnknown a răspuns:

Incearca sa-l uzi, sa iei o perie rotunda si sa-l usuci cu feonul in timp ce-l intorcicu peria. Sper sa-ti iasa! happy

| © E m i ℓ y a răspuns:

Stiu la ce te referi
big grin
Dupa ce faci baie, sau cand ai parul ud, cu peria rotunda ti. l intorci in timp ce il usuci cu feonul.
Nu stiu daca ai inteles ce am vrut sa zic
hee hee

| Zambete89 a răspuns:

Bună

http://assets.acasatv.ro/......_size1.jpg

ceva în genul?
cu bigudiuri sau să ţi-l prinzi cu o clămuţa seara când e ud.