| Portocalaaaaaaa a întrebat:

Buna!:* Am si eu nevoie de ajutor cu o chestie. Deci...ma duc la un eveniment peste doua zile si intr-un final m-am hotarat cum sa ma fac la par. M-am gandit sa mi-l prind intr-o coada sus, in fata sa am bretonul prins, putin umflat, iar la coada vreau sa imi prind decat o parte sus ca sa las cealalta parte jos, astfel incat sa para mai lunga. Nu stiu daca ati inteles ceva laughing dar ideea e ca vreau si eu o poza care sa infatiseze cat de cat coafura care am descris-o mai sus. Vreau sa ii arat coafezei mai exact...ca daca incep eu sa explic, nu cred ca va iesi ceva laughing

A da...in caz ca va trece prin cap, am cautat pe net si nu am gasit nimic asa cum vreau eu, asa ca am apelat la voi :* Dau Funda la poza care merge cel mai bine. big grin

3 răspunsuri:
| aallyynnuuttzzaa a răspuns:

gen aia blonda?