| mysteriouswoman6905 a întrebat:

Buna! Nu stiu cum sa imi mai fac parul.este scurt, cam pana la umeri si putin ondulat. Vreau si eu niste ideI ca sa mi-l prind cand merg in oras, la petreceri, la scoala, etc.Nu vreau sa folosesc placa, fixativ, spupa sau alte produse.Accep orice idei, chiar si pentru par foarte odulat.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Cand mergi in oras, poti sa il lasi asa si cu cateva clamite, fara a parea copilaroasa. Cand mergi la petrecere, prindeti-l in coc si cu cateva suvite lasate. Iar la scoala, ori il lasi desfacut cu o diadema in cap, ori il prinzi intr-o coada la spate sau intr-o parte. Sper ca te-am ajutat!

| AndraNicoleta a răspuns:

Pai...iti poti face breton, ti-l poti prinde cu o agrafa intr-o parte, sau in ambele parti, iti poti lua un glamurette si sa iti faci diverse chestii cu el, iti poti face cateva codite impletite, sau ti- poti impleti seara iar a doua zi sa ti-l desfaci fara sa-l perii, sau iti poti face o codita de scolarita. Trebuie doar sa-ti pui imaginatia la incercare.
Bafta!

| mysteriouswoman6905 explică:

*1.idei:2spuma.Scuze de greseli.

| DaNuTzZzAaa a răspuns:

Si eu aveam aceeasi dilema.dar mi-am pus imaginatia la lucru si a mers.
-Deci poti sa-l lasi pur si simpu asa cum este
-Iti faci breton si il poti prinde cu agrafa http://www.google.ro/......tp?/imgres
- il faci in doua codite ( prea putin stranse)
- il prinzi intr-un coc neingrijit si pui o bentita( subtire) http://www.google.ro/......tp?/imgres
Si sunt milionane de alte idei.:)
Sper ca te-am ajutat:x:x