| Emilia1015 a întrebat:

O prietena are parul blond mai inchis si vrea sa si-l vopseasca aramiu(caramiziu) cu ceva natural, plante sau altceva.Cu ce si l-ar putea face? Dau funda.Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai natural decat henna nu se poate. Sau cu vopsele de la direction care ies din par de tot dupa mai multe spalari.

| ellenandreea a răspuns:

Henna.
Daca e la prima vopsire, opreste-o sa faca prostia asta. Parul ti se va subtia, rupe. Trebuie sa te vopsesti mereu dupa. Esti condamnat.

| Ionita_Sanda_1997 a răspuns:

Cu coji de nuca sau frunze de nuc, daca se spala cu asta va avea si un par foarte matasos, poate face si lesie, sunt mai multe optiuni dar cred ca asta este cea mai buna. Bafta! Funda?