| Ruxy a întrebat:

Am o prietena care s-a vopsit cu nuantator la un salon si i-a iesit mai inchis decat se astepta. Stiti vreo metoda prin care sa se mai decoloreze putin parul? Nu vrea sa il vopseasca din nou.

Răspuns Câştigător
| Crs a răspuns:

Pai daca este nuantator... e simplu. ca acesta se ia cu fiecare spalare. sa se spele mai des pe cap si parul se va mai deschide la culoare.

7 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Daca e cu nuantator, sa se spele zilnic, decolorarea ii face parul blond, bafta multa si pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| Brigitta a răspuns:

Sa astepte, cu timpul se mai estompeaza culoarea happy

| iuliana21 a răspuns:

Sa se spele in 2 zile de 2 ori pe par...se va decolora vizibil daca e nuantator doar...

| AndreeA_4571 a răspuns:

Nuantatorul se ia dupa 2-3 spalari deci nici o problema. love struck

xoxo

by me

| theStar a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat acest lucru.nu are ce sa faca. daca vrea sa il spele mai des... iar dupa 1 luna sa-l dea iar cu nuantator. o culoarea mult mai deschisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa astepte, ca dupa o spalare se estompeaza, culorile la nuantatoare sunt din ce in ce mai proaste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un gloss de la L*Oreal, șampon vopsea sau vopsea din plante Henna (se găsește la Plafar/centru de ceaiuri).
Pa, pa.