| Monica_7286 a întrebat:

Buna
o prietena de-a mea doreste sa isi cumpere un costum de baie mai draguta
dar nu are banii necesari pentru un costum mai scump
unde poate gasi costume de baie mai frumoase da pana in 30 de lei ceva de genuhappy

Răspuns Câştigător
| lollypop4fun_3546 a răspuns:

Pai...poate sa gaseasca la H&M de la unirea.Acolo sunt niste costume de baie foarte dragute dar sunt 40 de lei si piesele le da separat, 20 lei slipul si 20 lei sutienulwinking sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| KaRioKa a răspuns:

Gasesti la Kiabi, sunt super misto, calitative, si ft colorate cum se poarta vara asta.in jur de 18, 00 lei ...mult succes... funda?