| Llolal a întrebat:

o prietena mia modificat niste poze cu un program si mi-a placut mult dar nu vrea sa-mi spune cum se numeste programul si ma intrebam poate stiti voi deci mia modificat o poza cu mine ca si cum asi fi pe o plaja din america in fine e misto rau programul dar nu stiu cum se numeste

Răspuns Câştigător
| L i T h i U m < 3 a răspuns:

Probabil e Photoshop sau Photobrush...
Amandoua programe sunt pentru asta...

6 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Photoshop?! eu asa zic.

| mhg a răspuns:

E photoshop sau gimp.

| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Este photo scape...inttri pe google si scrii,, photo scape''. si til da... fundita? plsskissbig grin

| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Sau sigur e photo instrument. dai pe google si scrii,, photo instrument'' sigur asta e. funda?:Xkiss

| RoxiGirl a răspuns:

Si eu as vrea programul asa...cred ca se cheama photoskipe

| tralalala a răspuns:

Nu exista photoskipe bha laughing
ori photoshop :X
ori paint shop pro tongue
una dintre astea 2 :*