| und3c3ive a întrebat:

Imi puteti spune va rog un program misto de modificat poze?:X Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| raluca0306 a răspuns:

Photoeditor, photoscape, photofunia, photoshop... dar photoshop nu e gratuit! dar te asigur ca e cel mai bun dar si complicat!

5 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Taaz.com
Este Online, trebuie sa-ti faci cont, dar nu te costa nimic. Este un program de machiaj virtual! Alta optiune ar fi Photoshop, dar pentru inceput ai avea nevoie de niste tutoriale ( le gasesti pe net fara probleme, chiar si pe youtube). Bafta la editat! happy

| Silviu591 a răspuns:

Photoshop. cel mai tare. e folosit in special de profesionisti

| glamour_5213 a răspuns:

Photo shop
photo scape
photo bush

| und3c3ive explică:

Mersi mult mult de tot. nu vreau online.ca le stiu p astea... stiti altele?sad