| anonim_4396 a întrebat:

Pana ma duc la mare, as vrea sa ma duc macar 2 saptamani la solar deoarece sunt foarte alba. Inainte sa intru in solar trebuie sa ma dau cu o crema de la salon, aceea se plateste in plus sau intra in pretul minutelor petrecute la solar?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la solar ca sa fii gata bronzata la mare? penibil, ca sa nu mai zicem total nesanatos

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Pun o intrebare, astept un raspuns. Chiar nu te puteai abtine de la un comentariu inultil?