| SuperLover a întrebat:

Parul meu are culoarea blond inchis-saten deschis. Vreau fiu cu 2-3 nuante mai blonda, folosind vopsea fara amoniac. Credeti ca va prinde pe parul meu? Ce vopsele fara amoniac exista si voi ce-mi recomandati? Thnx!

2 răspunsuri:
| marpey16 a răspuns:

Mda... o sa prinda, pentru ca nu e o schimbare drastica. (ex. de la negru la blond)... ummm vopsea fara amoniac, parca ceva de la L'oreal, care e foarte buna si scumpa. Apoi daca vrei mai ieftine, fara amoniac sunt de la Garnier, care sunt si ele bune si dureaza pana la 6 saptamani sau asa ceva si apoi ieftine si nu stiu cat de bune sunt de la Londa. Succes! laughing

| Cypronge a răspuns:

Buna, daca vrei sa ai culoarea parului blond in adevaratul sens al cuvantului prima data decoloreazati parul si apoi vopsestel blond astfel vei fi multumita de rezultatul obtinut iti recomand ceva din gama garnier