| Diana5505 a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc blonda, un blond deschis, parul meu fiind natural saten. Imi puteti da niste sfaturi in legatura cu asta si niste recomandari de vopsele bune? Mentionez ca nu vreau sa bag decolorant. Am auzit ca ar fi de preferat ca vopseaua sa fie fără amoniac si sa contina cam 12% oxidant pentru a prinde pe culoarea mea

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te la coafor, blondul e o culoare dificila de obtinut s cine stie cu ce culoare te trezesti.

| Mirris a răspuns:

Du-te mai bine la coafor.Nu risca sa iti strici parul ca apoi sa fi nevoita sa il decolorezi.Succes.