| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare,
Pe data de 6 Noiembrie este ziua mamei mele. Stiu ca mai este pana atunci dar imi place sa rezolv totul din timp.
Ce cadou as putea sa i fac mamei mele? nu prea am ideei sad
Vreau sa fie totusi ceva special ...pentru o persoana la fel de speciala.
Voi ce cadou i-ati facut mamelor voastre?
Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Mamele in general vor copii cuminti, o strangere in brate si un: "te iubesc, mama!", poti sa adaugi la toate astea totodata si o bratara sau un lantisor cu initiala ei (eu asta i-am luat, intr-adevar ma bagasem in ceva imprumut, ca i-am luat un lantisor de aur) si pe langa asta, incearca sa faci cumva sa-i dai si un buchet de flori asa...mai special. In cazul in care dispui de resursele astea financiare...in cazul in care nu, iti spun eu ca dansa o sa fie multumita si doar cu un: "te iubesc, mama" si un simplu "la multi ani"