| alexuta_9548 a întrebat:

Buna pe 5 febroarie 2011 este ziua mea daca m-ati puiea ajuta in legatura cu ca sa imi iau. UN telefon lant de aur, bratara de aur, cercei de aur, sau biciclete?

Răspuns Câştigător
| FuckOnCocaine a răspuns:

Cumpara-ti un manual de limba romana, tot de "haur" sa fii pa trend smug

7 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Telefon sau bicicleta

| 10011993 a răspuns:

Eu mi-as lua un telefon nou! dar acum depinde si de cati ani faci! bijuterile sunt doar pentru momente cand implinesti o varsta mai speciala: 14, 18 sau ma rog o varsta pe care vrei sa o tii minte!:*

| Angiutssa a răspuns:

O bicicleta:X

| chels95 a răspuns:

Bicicleta

| TeooTeo a răspuns:

Ar trebui ca parinti daca vrei sa iti ia un telefon iar bunicii o bratara de aur/argint
funda?:*

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Esti prost rau se scriem februarie ma prost imbecil si analfabet

| Preity a răspuns:

Pai eu zic ca u telefon nou nu strica