| » Iµliaña « a întrebat:

Deci pe 4 este ziua prietenei mele si nu stiu ce cadou mai asa sa-i fac.thinking Vreau ceva mai ciudat asa o idee ceva. nu sa-i cumpar un lant sau o bratara cu cercei sau chestii din astea.laughing Ceva o idee mai creata aasalaughing O idee careva?big grin Va rog!:*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O mini-fântână cântătoare.
Pa, pa.

| BAliinuShaa a răspuns:

Eu zic ca daca ai bani ai putea sa ii iei o bratara de argint pe care sa scrii numele ei si pe spate iuliana(bff-best friend 4 ever -cele mai bune prietene pentru totdeauna ) Sau ceva de genu love struck
Oricum ar fi ceva frumos big grin
Sa ii faci un tricou personalizat cu poze cu voi 2.
Sau un lantisor in forma de inimioara cu voi 2 tongue
Sau o pranatara handmade a prieteniei happy
Daca nu vrei aceste idei poti sa ii iei niste tenesi un tricou niste botine sau alte chestii big grin
Mia creata nu am idee da o petrecere surpriza cu o tema anume big grin
Iar tortu` ar putea sa fie cu o poza cu toata gasca voastra big grin
Chiar nu stiu.
Sper ca te-am ajutat un pic.

| zozolyyop a răspuns:

Da un trycou personalizat cu gasca voastra sau cu voi 2 poti sa-l faci la diverta din mall... succes kiss

| Biiencutza_6492 a răspuns:

Eu zic sa ii dai o poza cu voi 2! Poti cumpara o bratara rosie sau un lantic, daca are cercel cumparai un cercel tot rosu sau ce culoare vrei u laughing

| » Iµliaña « explică:

Btw face 15 ani laughing) nu are nevoie de chestii de la sexshop laughing