| Anonimus5489632987 a întrebat:

Buna,pentru a deveni lider Avon, trebuie sa inscriu noi reprezentanti.Problema este ca nu stiu cum, adica nu stiu unde trebuie sa i inscriu.Va rog frumos sa ma ajutati! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Oana910 a răspuns:

Despre liderii avon:
3 pasi simplii in activitatea ta ca lider Avon
Afacerea ta ca si Lider Avon se bazeaza pe 3 pasi: a Recomanda, a Promova si a Instrui.

A Recomanda - inseamna sa oferi produse Avon si servicii personalizate si regulate clientilor Avon care sunt interesati si sa te asiguri ca acestia sunt multumiti si vor continua sa comande.

A Promova oportunitatea Avon - inseamna sa-ti construiesti propria afacere devenind Lider Avon. Devii Lider vorbind despre oportunitatea Avon persoanelor cu care intri in contact in scopul de a le oferi posibilitatea de a deveni Reprezentanti Avon.

A Instrui - inseamna sa arati noilor reprezentanti Avon cum sa recomande produsele Avon pentru a-ti construi o echipa de succes.

Beneficiile de a fi lider avon:
Cand iti conduci propria afacere in Avon ca lider, nu exista limite pentru succesul tau financiar si personal!
Potentialul tau este determinat de visele si dorinta ta. Alege sa muncesti doar 20 de ore pe saptamana - si vei avea de castigat probabil mai mult decat dintr-o activitate suplimentara obisnuita. Sau cresteti veniturile devenind Lider Avon: impartaseste oportunitatea Avon cu alte persoane si sprijina-i in drumul lor spre succes. Pe langa aceasta, vei ajuta si alte persoane sa-si transforme viata. Te poti alatura elitei de Lideri Avon, cei care au onorarii ce cuprind patru zerouri (cifrele pot diferi de la un caz la altul), au castigat vacante de lux si s-au bucurat de aplauzele intregii companii - cu Avon, visele tale pot deveni realitate.

Cum devi lider avon?
Trebuie sa completezi acest formular si un reprezentant va lua legatura cu tine: http://www.reprezentantavon.ro/cum_devin_lider_avon

Sau poate preferi sa ii contactezi direct la telefon : 0762-65.76.60

Pupici :*