| Madalina08 a întrebat:

Cum as putea deveni lider avon? Cum recomand? As dori sa stiu mai detaliat :* Fundita pentru cel mai bun reaspuns :*

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Trebuie sa stii foarte bine si produsele, sa le poti recomanda si sa stii si strategiile de markenting, pentru a putea sa sfatuiesti si tu pe altii la randul tau.Iti mai trebuie multa putere de convingere si mult sprijin din partea persoanei care te-a inscris pe tine.De ce nu ii ceri ajutorul? Persoana aceea este cea mai in masura sa te sprijine si sa te sfatuiasca in cariera ta la Avon.