| miha3Lla a întrebat:

Pot sa inscriu decat o persoana la avon chiar daca nu sunt lider?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TeenageGirl a răspuns:

Nimanui nu`i pasa ancaid are 30 de ani apropo nu se pune cu un copil la 17 daca e sa-i oferi cuiva fundita lkui acaid happy:

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu reducere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.

| ancaid a răspuns:

O recomanzi din pagina ta; dar sa ai comanda pe campania respectiva de 150 lei'; detalii id ancasimanu