| simovacariu a întrebat:

Pentru cei care au avut probleme cu acneea si cu petele de dupa, ce ati folosit pentru pete, sau ce v-a recomandat doctorul. Poate a facut cineva peeling sau vreun tratament cu laser? Imi ziceti si mie cum au mers produsele/metodele, ce rezultate ati obtinut? Merci!

3 răspunsuri:
| LittttleMonster a răspuns:

Buna! Ai eu am avut probleme cu acneea dar am folosit produse bune dupa ca sa nu raman cu pete.Am folosit de la plafar:argila si crema de galbenele.Iti faci in fiecare zi cam timp de 2 saptamani masti cu argila(2 ore)si o sa iti treaca.Seara te dai cu crema de galbenele. Avand in vedere ca produsele sunt naturiste, ar trebui sa le folosesti mult timpu, efectele o sa se vada si sunt de durata. happy Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| P1lu a răspuns:

Buna.Inainte sa folosesti produsele de mai jos ar trebui sa consulti un dermatolog, deoarece nu sti cum va reactiona organismul.Mult NOROC!