| alinamindru a întrebat:

Pentru festivitate, am comandat colegilor papioane. Ma intrebam daca pentru fete as putea sa adaug niste tinte argintii cu picioruse. Cum se aplica? As putea singura sau ar trebui sa cer ajutorul unui croitor?

1 răspuns:
| Ajutor722 a răspuns:

Cel mai bine este sa ceri ajutorul unui croitor, dar daca vrei sa iesi mai ieftin poti face singura. Iti trebuie un pistol cu lipici( special pentru lucruri de genul asta) si aplici cu grija fiecare tinta. Daca încerci sa îmi spui cum ti.a iesit! Sper ca ti.am fost de ajutor.