| Anne2000 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o sapca neagra cu tinte argintii si o pereche de colanti galaxy. Dar mie cam frica sa nu i-au teapa a comandat cineva de pe Romwe? E un site de incredere? Sau poate stiti voi altele dar sa nu-mi i-au teapa, va rog.

2 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Eu iti recomand sa iei direct din magazine pentru ca nu stii ce surprize ai si in plus costa si mai mult pe net si nu pori vedea produsul in fata inainte.E mai bine sa vezi in realitate ce cumperi.

| 8mariastar a răspuns:

Nu iei teapa stai linistit ca am comandtat si eu la ei si sunt de incredere