| AlinaHoran a întrebat:

Pentru fete : laughing Voi cu ce va imbracati la banchet? ( cls a VIII-a ) Credeti ca ar merge o rochie scurta, stramta si neagra cu niste sandale cu toc? Cineva a zis ca negru e pentru inmormantarelaughing dar eu cred cu se poarta, e destul de elegant. Voi cu ce va imbracati? Cateva imagini daca se poate.

7 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Eu am purtat o rochie negru cu alb, scurtuta si tocuri [ pantofi albi ].

Negrul este o culoare ELEGANTA.NU PENTRU INMORMANTARE.

| andreicod a răspuns:

Buna, Alina!

Negrul este si o sa fie mereu culoarea cea mai eleganta si formala. De-aia se poarta la inmormantari si de-aia se poarta si la ocaziile speciale happy Nu e doar pentru inmormantari. O femeie in rochie neagra imi inspira clasa si rafinament, e o lady. Daca iti place rochita ta neagra (scurta si stramta suna foarte bine), eu te sfatuiesc sa o porti fara sa asculti ce zice lumea).
Depinde mult si unde faci banchetul. Daca e un local mai putin pretentios, poti purta si ceva mai colorat. Distractie placuta! happy

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

Buna :P eu asa mas imbraca uite mai multe pe aici uitate ca poate ati plac si ai tu ceva cam la fel
http://www.perfectlady.ro/gal_oferte/572.jpg sau poate asa
http://2inimi.ro/wp-content/uploads/2010/11/Rochii-de-banchet.jpg sau ce zici de asta e ff draguta
http://light.sunphoto.ro/photos/normal/10124452_IEJYEHUSK.jpg
si pantofi cam asa mias lua
http://www.ceimbracazi.ro/......_extra.jpg
bafta fa ce te defineste pe tine cel mai bine adica ce vrei u bafta :-*

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Eu am purtat o rochita pana deasupra genunchilor, gri cu mov si sandale negre. happy

| anamaryya_9939 a răspuns:

Eu as spune sa nu iti iei fusta neagra. chiar astazi am vazut la televizor ca nu se mai poarta negru.

incearca ceva colorat.
incearca ca tocurile sa nu fie prea inalte. cu tocu mai mic poti dansa fara probleme

| AlinaHoran explică:

Ca se poarta*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fix asa m-am imbracat straight face. Rochie neagra, mulata, scurta si sandale tot negre si am inviorat tinuta cu un lant si un machiaj roz bombon. Si mi-am salvat imaginea nearatand ca o pitipoanca imbracata in cele mai ieftine hainewinking.