| Maria46854213 a întrebat:

Pentru fetele din Cluj.happyVreau sa imi cumpar unghii false si nu stiu de undebig grin. Sper ca ma puteti ajutahappy. Multumesc

4 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Mall sau magazine de cosmetica

| Crisstina a răspuns:

Gasesti la tot pasul. doar ca in general nu sunt de calitate

| Monica a răspuns:

Si eu sunt din Cluj smug!
Pai gasesti peste tot unghii false laughing
In special in Mall.

| Monica a răspuns:

Scuza-ma. Nu-ti pot trimite mesaj, de aceea iti raspuns aici.Pai la gara, de exemplu.Sunt multe magazine, pe strada aia laughing! E plin de asa ceva oh go on
Si eu mi-am luat de acolo.Sau eventual in Mall.Nu stiu exact cum se numesc magazinele, in totalitate dar fi sigura ca se gasesc asa ceva. E imposibil sa nu se vanda si acolo. Poti intreba, daca mergi in Mall...nu ai nimic de pierdut.Succes!