| aishastefi8 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un kit de unghii false de pe net.Imi puteti spune care e cel mai bun site? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Nu cred că e un „cel mai bun site". Pe toate site-urile, seturile sunt cam la fel, însă diferă prețul. Eu mi-am cumpărat unul de pe okazii și am fost mulțumită, mai puțin în ceea ce privește gelul de construcție și adevărul e că trebuie să investești într-unul de calitate. Din ce am văzut eu, toate seturile vin cu gelurile de la Sina care sunt extrem de moi și de proaste( asta e părerea mea și mi-o asum), însă restul produselor sunt chiar ok. Mi-am cumpărat un alt gel de pe un alt site (avea 15 ml și a costat în jur de 35 de lei) de care am fost extrem de mulțumită.
Tips-urile au fost bune, lipiciul a fost bun, buffer-ul și pila, dar astea s-au tocit și oricum trebuie schimbate frecvent, bețele acelea pentru împins cuticulele m-au mulțumit, ștrasurile...
În concluzie, exceptând gelurile acelea din set, seturile sunt bune tongue