| AnnaMaariia a întrebat:

peste cateva zile este ziua unei prietene foarte bune. ce as putea sa-i cumpar?
funga. dar sa fie ceva draguthappy

11 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cumpara-i o trusa de machiaj nu e foarte scumpa si cred ca o sa ii placa si o sa se foloseasca de ea

| Dash a răspuns:

Ia un MP3 sau MP4 player!

| PixieTrixie a răspuns:

Cel mai dragut cadou mi se pare ceva gen o bratara : pe a ta sa scrie BEST si pe a ei FRIENDS, sau un lantisor tot asa. Sau ai putea sa o inviti pe la tine dupa ziua ei si sa va jucati sa vedeti un film, sa faceti ceva care ii place in mod special happy

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Daca vrei dragut... hmm, eu i'am daruit celei mai bune prietene un ursulet de cam 40cm inaltime, si unei bune prietene, un album de poze. sper ca te'am ajutat happy bafta :p

| EmotionalKoma a răspuns:

Un catelus poate i-ar placesad

| Updew a răspuns:

Bună. Eu prietenei mele i-am luat de-a lungul anilor așa: o pereche de pijamale super, un portofel fain de la Mango, diferite brațări, cercei executate manual (imi plac foarte tare), anul trecut am intrat pe un site internațional și i-am rugat pe membrii să-i trimită mesaje cu La Mulți Ani din toate colțurile lumii ( a fost super, a primit aproape 200 de mesaje), anul acesta am facut cinte intr-un club de streaptease masculin! Noi suntem asa. cadouri mai mult simbolice si nebune. Ea mi-a luat mie anul acesta un ceas foarte fain! Sper că ți-am fost de folos!

| Dakota a răspuns:

daca este prietena ta forte buna... trebuie sa i cumperi ceva. care sa exprime asta. ceva are ai si u si ea. ceva identic intr un fel dar diferit in altul vreun medalion ceva.

| LawwraD a răspuns:

Eu as zice sa ii cumperi un lantisor dar sa ai si tu unu. Sa fie ca o inimioara cand cele doua lantisoare se unesc, adica a ta o jumatate a inimii si a ei cealalta jumatate. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista magazine handmade, obiectele confectionate manual sunt adorabile.

| mikystrica a răspuns:

Vine martisorulll :) gasiti martisoare confectionate manual pe www.cafe-biju.ro pret: 1, 50 ron/buc

| Alina31 a răspuns:

Trusa machiaj profesional 180 CULORI 145 RON doar la mine backbeat2000_2000@yahoo.com