| kidDiana a întrebat:

Salut,peste cateva zile este ziua unei prietene foarte bune,o consider o surioara mai mare, face 18 ani si as dori un mesaj dragut si special...cel care imi place foarte mult primeste fundita, multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| fumsipraf a răspuns:

Draga ...cum o cheama, ai fost si esti in continuare cea mai buna prietena a mea. Sper sa ti se indeplineasca dorinta aia a ta iar daca ai nevoie de ceva sa stii ca pe mine poti conta si noaptea.Nu pot sa cred ca ai facut 18 ani deja.Eu iti doresc un calduros La multi ani! multa sanatate, noroc si fericire in viata ta. Sper sa nu re schimbi vreodata pentru ca esti super asa cum esti. Sa imi traiesti 1000 de ani. ...cum o alinti tu. Ps poti sa ii trimiti un buchet de flori virtual. funda? Sper ca te-am ajutat.pa pa

1 răspuns:
| MisFit20 a răspuns:

Nu conteaza ce distanta sau ce oameni ne vor desparti, nu conteaza cate ploi ne vor uda pana la piele si tot atatea fulgere ce ne ard sufletele, eu nu iti voi da drumul la mana, niciodata.