| anonim_4396 a întrebat:

Peste o saptamana trebuie sa merg la o nunta si am o mare problema...am picioarele foarte foarte subtiri(de obicei nu port rochite sau fuste din aceasta cauza).Ce fel de rochie as putea sa imi iau ca sa nu se vada urat(culoare, lungime, etc)? Nu as vrea una foarte lunga deoarece sunt tanara(18 ani). Fundita

Răspuns Câştigător
| Meow_No_1995 a răspuns:

Daca vrei sa nu ti se vada picioarele trebuie sa porti una pana in pamant...sau una cu trena ca sa nu se vada de la spate si un dres happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MariaCris1 a răspuns:

Pai...poti purta o rochita pana la genungi, ceva de culoarea smaraldului... sper ca te-am ajutat

| Foxyyyy a răspuns:

Si acum, daca ai picioare subtiri, nu ti le mai arati deloc? Nu vad ce problema ar fi, banuiesc ca nu esti anorexica incat sa se vada asa de rau.

| Kriss96 a răspuns:

O rochie lunga daca vrei sa nu ti se vada picioarele.