| Scutaru_Dariuta_1995 a întrebat:

Buna, poate cineva va rog sa ma ajute cu un anunț?
Caut modele la make-up pentru a mai exersa si nu stiu ce sa scriu.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici:

" Buna ziua, lume buna!
Sunt incepatoare in profesia de make-up artist si ma ofer pe gratis, sa va fac un make-up al fetei, la mine acasa (sau la clienta acasa) in Orasul "cutare"in zilele de Luni, marti... intre orele xxx si yyy.
Cine doreste, sa ma contacteze la numarul de telefon xxx xxx xxx (daca vrei sa pui numarul), sau sa-mi trimita mesaj privat pe FaceBook."

| dullcat a răspuns:

Buna.Anunturile acestea sunt de obicei mult mai scurte.Vezi pe Facebook, daca tastezi, caut model machiaj/makeup, vor aparea anunturi si chiar grupuri dedicate.

| sweetys a răspuns:

Bună ziua/seara/dimineața ( depinde de momentul zilei). Sunt X-ulica, as dori si eu sa imi imbogatesc portofoliul, deoarece sunt incepatoare in acest domeniu, m-ar ajuta enorm daca sunt doritoare care vor sa imi fie modele. Machiajul se va realiza cu produsele X, Y, Z. Restul sunt detalii: Lucrez doar acasa, sau si la clienta, sunt din orasul/comuna Z, pot lucra doar in zilele de weekend sau si in timpul saptamanii. Si la sfarsit o modalitate de contact.

| dragodana a răspuns:

Salut!
YouTube. Andreea Ali. Tati Westbrook

| Corina3434 a răspuns:

Tu cauti fetite sa le duci la produs!