| MEandTHEWORLD a întrebat:

poate ma puteti ajuta.caut un cosmetician bun din ploiesti sau campina.doresc sa imi dati daca se poate si nr-ul de tel. dar in primul rand adresa si numele cosmeticianului

4 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Sunt din Ploiesti si cum a spus si reademik! Iti recomand cu incredere salonul Coco studio, am fost la el de nenumarate ori, avand in vedere ca este aproape de mine. Mai exact este langa fosta fabrica Flacara, bariera bucov sau Str. Gheorghe Doja nr 138.

Sau iti mai recomand totodata salonul Vogue, este in zona la vechia terasa Sucado, in spate la Cuza!

| reademik a răspuns:

Strada Gheorghe Doja nr. 138
Tel: 0244 59.19.26. se numeste coco studio si sunt foarte multumita, cea pe care o cunosc eu este dany.

| MEandTHEWORLD explică (pentru reademik):

Multumesc mult dar inca o intrebare:cat costa un tratament facial?

| MEandTHEWORLD explică:

Va multumesc foarte mult