| denisseioana a întrebat:

poate sa imi spuna cineva daca exista geluri pentru unghii, care sa nu se usuce la lampa uv? cu alt mod de uscare? sau alte materiale care sa semene cu gelul si sa nu se usuce la lampa? am invatat din pasiune sa pun tipsurile, sa le pilesc, pun mie si familiei mele, insa nu imi pot permite sa cumpar o lampa, nu dispun decat de vreo 50 ron. imi poate spune cineva ceva? multumesc anticipat! o zi buna sa aveti!

1 răspuns:
| zasha a răspuns:

Gelurile necesita lampa uv. acrylul nu.si sunt mai rezistente unghiile